Sadovnická projekce

Software na projektování zeleně. © Karel Rys, 1994, 2024.

Demoverze programu

Zdarma je k dispozici demonstrační verze programu. Ta obsahuje všechny funkce jako profesionální verze, ale neumí tisknout, dají se v ní vytvářet jen jednoduché výkresy a v databance rostlin je uloženo jen několik málo položek.

Jestliže jste demoverzi Sadovnické projekce ještě nestahovali, budete potřebovat její kompletní instalační soubor spwd.exe. Pokud jste však zkoušeli již předchozí demoverzi, máte ji na počítači stále ještě nainstalovanou a chcete pouze získat nejaktuálnější podobu demoverze, stáhněte si její upgrade.

Prezentace je určena pouze k prohlédnutí vlastností programu; k jejímu otevření je třeba např. Microsoft Powerpoint nebo Microsoft Powerpoint Viewer (lze zdarma stáhnout z webových stránek firmy Microsoft).

  • spwd.exe (78,3 MB) Jedná se o kompletní demoverzi, pro její fungování nejsou potřeba žádné další soubory.
    Jestliže jste si již stahovali a instalovali některou ze starších demoverzí a chcete ji nyní jen aktualizovat, podívejte se prosím na stránku věnovanou upgrade programu; na ní naleznete obvykle podstatně menší soubor, který aktualizuje Vaši demoverzi na nejnovější verzi.
  • spw.pps (21,6 MB) obsahuje názornou prezentaci (v délce přibližně 10 minut) - předvedení hlavních funkcí programu, není však možné s ní pracovat a zkoušet.
 
Sadovnická projekce - software na projektování zeleně. Provozovatelem těchto stránek je Karel Rys, IČO 64743870.